Lekarze Internista Bytom

lekarz Jolanta Radelli

Internista, Diabetolog

ulica Olejniczaka 2a/5
41902 Bytom

Znakomity lekarz i świetny fachowiec . Leczę się u Pani Doktor kilkanaście lat. Ma ogromną wiedzę i, co niemniej ważne ponadprzeciętne zaangażowanie w pomocy pacjentowi. Z serca polecam wszystkim diabetykom.
Opinia dodana przez: Tomasz

Internista, Endokrynolog

Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Kraszewskiego 1
41-902 Bytom

Doskonały lekarz! Cierpliwie i w przystępny sposób wytłumaczył i omówił wyniki badań. Poświęcił sporo czasu. Jest endokrynologiem, którego będę polecać każdemu potrzebującemu porady, diagnozy i leczenia.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Grzegorz Winiarski

Internista, EKG

SanMed Hospicjum Domowe
ul. Tuwima 5
Bytom

Najlepszy człowiek branży medycznej jakiego zna moja rodzina, człowiek z powołania nie z przypadku, dobro pacjenta jest najważniejsze, zawsze pomocny
Opinia dodana przez: Seweryn

dr n. med. Grzegorz Sosnowski

Internista, Endokrynolog

41-902 Bytom

Jestem bardzo zadowolona z Pana Doktora. Leczę się u niego parę lat i zawsze bardzo chętnie idę na wizytę. Pod jego pieką są też teraz moja mama i dwie siostry. Poza tym, że jest to bardzo miły i przystępny człowiek to przejmuje się pacjętem. Czasem podpowiadał mi też przy dolegliwościach nie do końca związanych z jego specjalizacją, jeśli akurat mówiłam o jakimś symptomie. Bardzo sedrecznie polecam!!!

dr n. med. Witold Zieleźnik

Internista, USG

Gabinet Gastrologiczny
Dworcowa 25/5
41-900 Bytom

Nie mam w zwyczaju zostawiać zbyt często komentarzy w internecie, jednak tym razem zrobię wyjątek, a noszę się z zamiarem już od dłuższego czasu. Pan Doktor Witold Zieleźnik jest fantastycznym lekarzem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Świetny diagnosta, rewelacyjnie tłumaczy istotę problemów zdrowotnych i udziela wskazówek jak sobie radzić z niedogodnościami. Z ogromnym wyczuciem i we właściwym momencie kieruje do lekarzy innych specjalizacji, przy czym należy zaznaczyć, iż są to ...
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Małgorzata Farnik-Brodzińska

Internista, Psycholog

Dworcowa 25-27 lok. 5
Bytom

Gorąco poleca, na prawdę miła osoba. Badania robi szybko i kompleksowo
Super lekarz, tacy powinni być inni lekarze. gorąco polecam.zleca dużo badań jest bardzo kompetentny. .
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Agata Głogowska-Jaraczewska

Internista, Diabetolog

ulica Aleja Legionów 26
41-902 Bytom

Długo odbijałem się „niezdiagnozowany”, w końcu trafiłem do Pani Agaty, diagnoza, zainteresowanie, podejście do pacjenta, czuję się zaopiekowany a i zdrowie wraca do normy, po prostu dziękuje :)
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Olga Wichary-Miera

MODRZEWSKIEGO 5
41907 Bytom

Pani doktor od lat ma wielu pacjentów, którzy przenoszą się wraz z panią doktor do poradni w których pracuje , bądż pracowała. Całe lata pracowała na internie w szpitalu. Jest mądra, kompetentna, zawsze służy potrzebującym, trafnie stawia diagnozy, nie miga się od leczenia, jak robią to niektórzy ....

lekarz Grzegorz Niepsuj

Pulmonolog, Internista

41-902 Bytom

Bardzo dobry doktor , świetny specjalista od płuc i w ogóle, leki które przepisuje są bardzo dobre. Jest lekarzem którego cechuje mądrość i rozwaga

dr n. med. Janina Mrowiec

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Pani dr Janina Mrowiec jest wspaniałym Człowiekiem o anielskiej duszy i Lekarzem z powołania, a nie z przypadku. Zawsze służy pomocą i dobrą radą (potrafi wysłuchać pacjenta i pomóc przy różnych dolegliwościach). Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, które należycie wykorzystuje. Nie ma lepszego Lekarza od Pani dr Mrowiec, a te osoby które wypisują coś innego i nie zgadzają się z poniższymi opiniami to robią to ze zwykłej zazdrości, swojej nieudolności ...
Opinia dodana przez: mosii

dr n. med. Grzegorz Nadajczyk

Didura 2 lok. 2
41-902 Bytom

Bardzo dobry fachowiec, kompetentny, miły i uprzejmy. Leczę się u dr od wielu lat. Lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Mirosława Widełka-Skibińska

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie
ulica Strrzelców Bytomskich 16
41-902 Bytom

Nie wiem dlaczego moja opinia wyświetliła się dwa razy. W dodatku z błędem w kompleksowości podejścia. W tym punkcie też zostało zaznaczonych pięć gwiazdek.

lekarz Jerzy Eszyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SIGMA-BI
Okulickiego 16
41-902 Bytom

Nad wyraz uprzejmy,kompetentny lekarz, wnikliwie i dokładnie tłumaczy chorobę oraz ewentualny proces leczenia tej choroby.Z całego serca polecam Zofia
Opinia dodana przez: Zofia

lekarz Elżbieta Baszyńska

Sądowa 3 (Sante)
41-902 Bytom

Pani Doktor wspaniały człowiek i świetny specjalista. Lekarz z powołaniem, autentycznie przejmuje się problemami swoich pacjentów. Lekarz ANIOŁ.
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Maria Głowacka - Kulesz

Internista, Rehabilitant

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICUS" Spółka cywilna Zespół Lekarskich Poradni Specjalistycznych
ulica Żeromskiego 22/1a
41-902 Bytom

Co tu duzo pisac... Dr. Fachowiec i tyle. Kobieta która pracom żyje i jej sie poświęca.. jest fachowcem i czapka z glowy przed Takim lekarzem...
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Irena Turczyńska

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Rokitnica 2
41-936 Bytom

Kompetentna Pani Doktor internista godna polecenia za trafną diagnozę oraz kompleksowe podejscie do choroby.
Opinia dodana przez: Lotar Tomczyk

dr n. med. Michał Młynarski

Internista, USG

41-902 Bytom

Nie mam zastrzeżeń do tego lekarza. Wyleczył mnie z dolegliwości i był niezwykle uprzejmy, co nie jest obowiązkiem żadnego lekarza (o czym zapomina większość komentujących na tym portalu).

lekarz Mariusz Łebek

Zakątek 18/9
41-907 Bytom

Jestem pod opieka pana doktora juz pare lat.Pan doktor wyprowadzil mnie z powaznej krytycznej sytuacji kardiologicznej.Zdania innych lekarzy byly podzielone.Pan doktor jednak postawil szybko trafna diagnoze i przeprowadzil trudny zabieg kardiologiczny w sposob profesjonalny,bez pozniejszych komplikacji. Dlatego tez wyrazam sredeczne podziekowania panu doktorowi za jego troske i opieke medyczna.Polecam w stu procentach pana doktora i jego profesjonalne podejscie i umiejetnosci kardiologiczne! wdzieczny pacjent-Andrzej P. z Jaworzna
Opinia dodana przez: Andrzej-Jaworzno